Megérkeztek a koalák+GALÉRIA

Az új lakókat péntektől lehet megnézni

Krónika
  • 2015.03.05. - 16:18

Megérkeztek a Fővárosi Állat- és Növénykert legújabb lakói. A két koala (név szerint Nur-Nuru-Bin és Vobará) Belgiumból illetve Németországból érkezett.

1 / 7
koala
Az állatkert azért tart jelenleg két hím koalát, mert a nemzetközi koalaprogramhoz újonnan csatlakozó állatkertek először mindig csak hímeket kapnak. Majd néhány éven belül nyílik lehetőség arra, hogy az egyik hím helyett egy nőstény érkezzen.


Reklám