Március 6-a és 8-a között rendezik a Syma csarnokban az ország első fagylaltkiállítását - és fesztiválját. A programokat a szervezők természetesen kóstolással is egybekötik.

Fagylaltkiállítás és -fesztivál a Symában
Március 6-a és 8-a között rendezik a Syma csarnokban az ország első fagylaltkiállítását - és fesztiválját. A programokat a szervezők természetesen kóstolással is egybekötik.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását