Zuhanás a Mammut II tetejéről

Három emeletet zuhant egy ember, s azonnal meghalt

Krónika
  • 2015.02.09. - 12:57

Meghalt egy ember a Mammut II-ben hétfő délelőtt, miután lezuhant a harmadik emeletről – írta a Hír24.hu. 

A háromemeletes zuhanás után azonnal meghalt. Az Origo.hu azt írta, hogy a rendőrség már 11 óra előtt kint volt a helyszínen, és senkit sem engedett be a bevásárlóközpontba. 

A lap szerint a rendőrség közigazgatási eljárást indított az ügyben. Ez arra utal, hogy nincs idegenkezűségre utaló nyom.

Reklám