Kisiklott a szentendrei HÉV

A Szentlélek tér és a Batthyány tér között pótlóbuszok közlekednek

Krónika
  • 2015.01.06. - 19:17

Kisiklott a szentendrei (H5-ös) HÉV egyik szerelvénye kedd délután a Tímár utcánál - közölte a Budapesti Közlekedési Központ a Facebook-oldalán.

A baleset miatt a szerelvények helyett pótlóbuszok közlekednek a Batthyány tér és a Szentlélek tér között. A pótolt szakaszon 30 autóbuszt állítottak forgalomba.


Forrás: MTI

Reklám