Szén-monoxid-mérgezés gyanújával szállítottak kórházba tegnap hajnalban négy embert a főváros I. kerületének egyik lakásából – közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Kiengedték a kórházból a Pesterzsébeten rosszul lett fiatal sportolókat
Szén-monoxid-mérgezés gyanújával szállítottak kórházba tegnap hajnalban négy embert a főváros I. kerületének egyik lakásából – közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
