Meggyógyult az ebola által fertőzött olasz orvos. Ezt ő maga jelentette be pénteken Rómában tartott sajtótájékoztatóján.

Gyógyulása után minél hamarabb vissza akar térni Sierra Leonéba
Meggyógyult az ebola által fertőzött olasz orvos. Ezt ő maga jelentette be pénteken Rómában tartott sajtótájékoztatóján.

A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében