Nem sérült meg senki a karácsonyi tűzesetekben

Kisebb tüzek sajnos előfordultak

Krónika
  • 2014.12.25. - 12:34

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság sajtószóvivőjének tájékoztatása szerint senki sem sérült meg a karácsonyhoz köthető tűzesetekben. Hajdu Márton közölte, az idén a korábbi évekhez viszonyítva eddig kevesebb esetben kérték az állampolgárok a tűzoltók segítségét az ünnepre jellemző káresetek miatt.

Égő fa 576
Reklám