Péntek óta mintegy ezer illegális bevándorlót sikerült kimenteniük az olasz hatóságoknak Földközi-tengeren bajba került hajókról - közölte vasárnap az olasz parti őrség illetékese.

A szíriai bevándorlók Törökországból érkeztek
Péntek óta mintegy ezer illegális bevándorlót sikerült kimenteniük az olasz hatóságoknak Földközi-tengeren bajba került hajókról - közölte vasárnap az olasz parti őrség illetékese.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében