Csalás és orgazdaság bűntettének gyanúja miatt előzetes letartóztatásba helyezte tegnap a Budai Központi Kerületi Bíróság (BKKB) Radnai Lászlót, a kecskeméti maffiaper egykori elsőrendű vádlottját, akinek tizenkét éves szabadságvesztését két esztendeje félbeszakították.




