Öt napig feküdt egy csatornában az újszülött

A gyermekre egy kétmázsás betonfedél alatt találtak rá

Krónika
  • 2014.11.24. - 16:58

Öt napig feküdt magára hagyva egy út menti csatornában egy egyhetes gyermek Ausztráliában, de túlélte - adta hírül hétfőn a rendőrség.

Az újszülött fiúcskával így akart végezni anyja, aki ellen gyilkossági kísérlet címén vádat emeltek.

A 30 éves nő egy Sydney közelében lévő autópálya mentén, két és fél méter mély csatornába rejtette gyermekét, akinek sírására öt nappal később felfigyeltek kerékpárosok, nekik köszönhetően menekült meg. Állapota - a Westmead kórház közlése szerint - súlyos, de stabil. Testén nincs látható sérülés, de az éhezés és a szomjazás megviselte szervezetét.

lead újszülött
Reklám