Halálos szén-monoxid-mérgezés Budapesten

A VIII. kerületben meghalt egy férfi

Krónika
  • 2014.11.22. - 12:03

Szén-monoxid-mérgezés következtében meghalt egy ember a főváros VIII. kerületében szombaton - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes-szóvivője.

Egy másik embert szén-monoxid-mérgezéssel a mentők kórházba vittek a Karácsony Sándor utcai második emeleti lakásból.
A tűzoltók mérőműszerrel kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a laksásban - közölte a referens.


Forrás: MTI

Reklám