Felgyújtotta magát és súlyosan megsérült egy volt rendőrségi alkalmazott szombaton Budapesten, a Teve utcai rendőrszékháznál, majd berohant az épületbe - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.

A férfi korábban a testületnél dolgozott
Felgyújtotta magát és súlyosan megsérült egy volt rendőrségi alkalmazott szombaton Budapesten, a Teve utcai rendőrszékháznál, majd berohant az épületbe - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.

