Meglőtt egy férfit egy fácánvadász Konyáron

Fácánvadászat közben meglőttek egy férfit Hajdú-Biharban

Krónika
  • 2014.11.16. - 13:44

Meglőttek egy férfit fácánvadászat közben Konyár külterületén vasárnap délelőtt - közölte a rendőrség. A megsebesült férfi is a vadászat résztvevője volt.

A mentők kórházba vitték az 58 éves férfit, aki az elsődleges orvosi vizsgálatok szerint könnyű sérüléseket szenvedett.

A rendőrség foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az ügyben.



Reklám