Holttestet találtak a Blaha Lujza téri aluljáróban

Krónika
  • 2014.11.11. - 14:48

Egy hajléktalan holttestjére bukkant társa a Blaha Lujza téri aluljáróban - adta hírül az Origo.hu

A rendőrségi szalaggal elkerített, fekete lepellel leterített testet reggel három rendőr őrizte. 

Az Origo szerint a halottat az egyik hajléktalantársa hiába keltegette reggel. Egy újságoslány ment oda, és nézte meg, ő azt látta, hogy „tiszta fehér” a bőre, majd értesítette a mentőket. 

A rendőrség szerint a 48 éves nő ózdi lakos volt, és hajléktalanként élt Budapesten, természetes halállal halt meg.

Reklám