Harminchat évet kapott az elsüllyedt dél-koreai komp kapitánya

Több tényező vezetett a katasztrófához

Krónika
  • 2014.11.11. - 08:27

Harminchat évi szabadságvesztésre ítélték kedden annak a dél-koreai kompnak a kapitányát, amelynek áprilisi szerencsétlenségében több mint 300-an meghaltak, döntően iskolás gyerekek. A hajó 12 tagja 5 és 20 év közötti börtönbüntetést kapott.

Dél Korea komp tárgyalás
Reklám