Több tonna trágyát dobtak a francia kormányépületek elé

Már harmadik napja tiltakoznak az uniós szabályzat bevezetése ellen a francia gazdák +VIDEÓ +GALÉRIA

Krónika
  • 2014.11.06. - 13:42

Mintegy száz tonna trágyát és rothadó zöltséget szállítottak a francia gazdák a francia kormányépületekhez a gazdasági túlszabályozás, a lankadó gazdaság és a protekcionizmus hiánya elleni demonstrációjuk során. Az mezőgazdasági termelők a francia termékek kiemelt szerepét követelik, ugyanis elárasztották a piacot a jelöletlen külföldi zöldségek és gyümölcsök. És az orosz embargót is keservesen megsínylik a gazdaságot.

1 / 5
krumpli
Reklám