Tarlós visszavonta a szmogriadó tájékoztatási fokozatát

Krónika
  • 2014.11.04. - 08:25

Budapesten a továbbiakban nem indokolt a szmogriadó tájékoztatási fokozatának fenntartása, ezért Tarlós István főpolgármester visszavonta azt - közölte kedd hajnalban a főpolgármesteri hivatal az MTI-vel.

    A tájékoztatás szerint a fővárosi légszennyezettségi szintet mérő műszerek hétfői adatai alapján a szálló por szintje egy fővárosi mérőponton sem haladta meg a tájékoztatási küszöbértéket, és az időjárási viszonyok kedvező alakulása miatt sem indokolt a rendelkezés fenntartása  A szmogriadó tájékoztatási fokozatát vasárnap hajnalban rendelte el a főpolgármester, bár már az azt megelőző napokon is magas volt a szálló por koncentrációja. 

Reklám