Őrizetbe vették a három áldozatot követelő nagyvenyimi baleset okozóját

Krónika
  • 2014.11.02. - 17:34

Őrizetbe vették a három áldozatot követelő nagyvenyimi baleset okozóját - tájékoztatta a rendőrség az MTI-t vasárnap.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 24 éves férfit kettőnél több ember halálát okozó közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették.

A fiatal férfi szombat este a 6219-es számú úton, Mezőfalva és Nagyvenyim között személygépkocsijával előzésbe kezdett, amit nem tudott szabályosan befejezni, és ezzel okozta a balesetet. Az ütközés következtében hárman olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették.  A rendőrség kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását az illetékes ügyészségen.

Reklám