Bombafenyegetés miatt lezárták a hármas metrót

Reggel fél hétre helyreállt a forgalom

Krónika
  • 2014.09.29. - 07:26

 Megindulhatott a forgalom a 3-as metró vonalán hétfő reggel, miután a rendőrség átvizsgálta a teljes szakaszt.

Telefonon érkezett, közveszélyes fenyegetés miatt kezdték átvizsgálni a rendőrök a 3-as metró teljes vonalát ma hajnalban. A Budapesti Rendőr-főkapitányság közlése szerint hétfő hajnalban egy telefonon érkezett bejelentés után „közveszéllyel fenyegetés miatt” kezdték a rendőrök a teljes metró átvizsgálását. 

Reklám