Megindulhatott a forgalom a 3-as metró vonalán hétfő reggel, miután a rendőrség átvizsgálta a teljes szakaszt.
Telefonon érkezett, közveszélyes fenyegetés miatt kezdték átvizsgálni a rendőrök a 3-as metró teljes vonalát ma hajnalban. A Budapesti Rendőr-főkapitányság közlése szerint hétfő hajnalban egy telefonon érkezett bejelentés után „közveszéllyel fenyegetés miatt” kezdték a rendőrök a teljes metró átvizsgálását.



