A Hír Televízió információi szerint súlyos fertőzés tüneteivel szállítottak a budapesti Szent László kórházba egy külföldi diákot az International Business School kollégiumából, a III. kerületi Reichl Kálmán utcából. A lány korábban maláriás volt, ezért vitték a trópusi betegségek osztályára.




