Jó hír a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt: a Kőbányai Önkormányzat és a beruházó PENSIO Minőségi Közétkeztetés Kft. kedden átadta a teljesen felújított, modernizált Csupa Csoda Óvoda és Gesztenye Óvoda tálalókonyháit. Az elkövetkezendő három évben további kilenc, összesen 5 500 óvodást, kisiskolást és időskorút ellátó létesítmény felújítását végzik el a kerületben.




