Rendkívüli perorvoslati eljárással zárul végleg Baumag-ügy tizenegy éves története hétfőn, amikor a Kúria nagyrészt fenntartotta a másodfokon hozott ítéletet. A per elsőrendű vádlottját, Balázs Lászlót a másodfokon eljáró bíróság tavaly 10 év börtönre és közügyektől eltiltásra ítélte, továbbá 10 millió forint pénzbüntetést szabott ki rá, amelyekhez 170 millió 878 ezer forint vagyonelkobzás járult.




