Összecsukható zsebkést találtak annak a férfinak a zsebében, akit pénteken fogtak el az elnöki rezidenciánál. A férfi sikeresen átmászott a kerítésen, és be is jutott a Fehér Házba, mielőtt leteperték a biztonsági őrök.
Korábban azt közölte a Secret Service, hogy nem volt fegyver Omar Gonzáleznél, aki a kerítésen átnendülve, majd a gyepen átsprintelve lopózott be az északi oszlopcsarnok nyitva hagyott ajtaján. Később beismerték, hogy egy tíz centis pengésű kés lapult a 42 éves férfi zsebében. A férfi 10 év börtönt is kaphat az incidensért.
Veterán, nem terrorista

Forrás: MTI



