Októberben lesz határozat az ároktői banda ügyében

A vádlottak enyhébb büntetés kiszabását kérték a táblabíróságtól

Krónika
  • 2014.09.19. - 12:53

Október 3-án hirdet határozatot az ároktői banda ügyében a másodfokon eljáró Fővárosi Ítélőtábla. A vádlottak az utolsó szó jogán több bűncselekmény elkövetését is elismerték, de azt mindannyian tagadták, hogy embert öltek volna, és szintén enyhébb büntetés kiszabását kérték a táblabíróságtól.

kandrás
Az ítélet ellen az ügyész, valamint a vádlottak és védőik is fellebbeztek, így került az ügy a Fővárosi Ítélőtáblára. Az ügyben az Országos Bírósági Hivatal döntésének megfelelően - hatvan másik esettel együtt - a Szegedi Ítélőtábla bírói járnak el.
Reklám