Az elsőfokú ítélet ismertetésével elkezdődött az ároktői banda ügyének tárgyalása Szegeden csütörtök délelőtt.

Forrás: MH, MTI
A hatfős csoport idős emberekhez tört be, kettőt olyan súlyosan bántalmaztak, hogy belehaltak sérüléseikbe
Az elsőfokú ítélet ismertetésével elkezdődött az ároktői banda ügyének tárgyalása Szegeden csütörtök délelőtt.

Forrás: MH, MTI

Fókuszban a nyitottság
„Veletek vagyunk”