A Csongrád Megyei Főügyészség szóvivőjének tájékoztatása szerint gyorsított eljárásban három év felfüggesztett börtönbüntetéssel sújtotta a Szegedi Járásbíróság azt a román kamionost, aki intézkedő rendőrökre támadt a nagylaki átkelőnél. A bíróság hivatalos személy elleni erőszak bűntettében mondta ki bűnösnek a férfit. A magyar határrendészek nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedtek.




