Újra lehet közlekedni a Lánchídon

Egy ember felmászott a hídra, azért zárták le korábban

Krónika
  • 2014.09.08. - 18:22

Újra lehet közlekedni a budapesti Lánchídon, amelyet hétfő délután zártak le - tájékoztatta Kisdi Máté a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

A Lánchidat nem sokkal négy óra előtt zárták le és hat óra előtt nyitották meg újra. Ez alatt az idő alatt a 16-os és a 105-ös buszok az Erzsébet hídon keresztül jártak.

Az MTI helyszínről származó értesülése szerint egy ember felmászott híd pesti kőpilonjára, majd később magától lejött.


Forrás: MTI

Reklám