Elnézést kért az egyetemtől a Class FM vezetése

Egy hónapos intenzív kampányban kell Balázséknak részt venniük

Krónika
  • 2014.09.04. - 18:22

Levélben kért elnézést az ELTE-től a Class FM vezetése azért, mert reggeli műsorukban a három műsorvezető viccelődve csevegett el a fonyódi gólyatáborban történt szexuális erőszakról - közölte Fábri György az ELTE kommunikációs igazgatója sajtótájékoztatón.  A csatorna közleményében jelezte, hogy a Morning Show munkatársainak közreműködésével péntek reggeltől egy hónapos intenzív kampányt indítunk a nők elleni erőszak megállítása érdekében.

Fábri György

Reklám