Levélben kért elnézést az ELTE-től a Class FM vezetése azért, mert reggeli műsorukban a három műsorvezető viccelődve csevegett el a fonyódi gólyatáborban történt szexuális erőszakról - közölte Fábri György az ELTE kommunikációs igazgatója sajtótájékoztatón. A csatorna közleményében jelezte, hogy a Morning Show munkatársainak közreműködésével péntek reggeltől egy hónapos intenzív kampányt indítunk a nők elleni erőszak megállítása érdekében.




