Klórgáz szivárgott egy újpesti társasházban szombaton, a mentők három embert vizsgálnak - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

A IV. kerületi tűzoltók légzőkészülékben mentettek
Klórgáz szivárgott egy újpesti társasházban szombaton, a mentők három embert vizsgálnak - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

