Már Londonban van a brit ebola-beteg

A férfit a Royal Free Hospital-ba szállították

Krónika
  • 2014.08.25. - 12:48

Megérkezett Londonba az Ebolával fertőződött brit beteg. A férfi Sierra Leonéban dolgozott egy nonprofit szervezetnél.

A férfit a londoni Royal Free Hospital-ba szállították, ahol szakképzett személyzet és karantén vár rá. Eközben már a Kongói Demokratikus Köztársaságban is két ebola beteget regisztráltak.

Forrás: Euronews

Reklám