Előzetesben a pénzzel meglépő postás

A férfinál az elsikkasztott készpénz egy részét megtalálták

Krónika
  • 2014.08.21. - 14:16

A Debreceni Járásbíróság csütörtökön egy hónapra előzetes letartóztatásba helyezte a sikkasztással gyanúsított debreceni postást - közölte a hajdú-bihari főügyész az MTI-vel.

Jónáné Pocsai Edit emlékezetett arra, hogy a postást - aki augusztus 13-án tűnt el a rábízott küldeményekkel és készpénzzel -, augusztus 18-án fogták el a rendőrök Budapesten. 
A postásnál az elsikkasztott készpénz egy részét megtalálták - tette hozzá a főügyész.

Reklám