Andrássy úti tűz: Megkezdték a tetőszerkezet bontását

A cél a közvetlen életveszély elhárítása

Krónika
  • 2014.08.18. - 11:05

Megkezdődtek a július 15-én leégett Andrássy úti palota tetőszerkezetének bontási munkálatai, a cél a közvetlen életveszély elhárítása - közölte a feladattal megbízott KÉSZ Csoport hétfőn az MTI-vel.

A közleményben küldött tájékoztatás szerint a bontással november 8-ig kell végezniük.
Azt írták, a cég feladatai között szerepel az ideiglenes melléklétesítmények, a segédszerkezetek, valamint az épületszerkezetek építési, bontási és rögzítési munkái.

Andrássy úti tűz
Reklám