Meghalt az Ebola-vírussal megfertőződött spanyol misszionárius

A 75 éves férfi Libériában fertőződött meg

Krónika
  • 2014.08.12. - 11:37

Ebola-vírus okozta fertőzésben elhunyt kedd reggel az a spanyol misszionárius, aki Afrikában fertőződött meg a járvánnyal - jelentették be a spanyol egészségügyi hatóságok.

lead spanyol misszionárius
Reklám