Ebola-gyanús férfit vizsgálnak Kanadában

Az illető lázas, és más olyan tünetei is vannak, mint amelyeket a Nyugat-Afrikában megbetegedett embereken megfigyeltek

Krónika
  • 2014.08.09. - 09:38

Egy kanadai kórházban elkülönítőben vizsgálnak egy férfit, aki nemrég érkezett az országba Nigériából, és a helyi sajtó értesülései szerint az Ebola-betegségéhez hasonló tüneteket mutat.

A Toronto közelében lévő Brampton egyik orvosa közölte, hogy az illető lázas, és más olyan tünetei is vannak, mint amelyeket a Nyugat-Afrikában megbetegedett embereken megfigyeltek - közölte a CP24 televízió. 

lead ebola Canada
Reklám