Aknavetőgránátot találtak Zuglóban

Második világháborús gránátra bukkantak villamospályaátépítése közben

Krónika
  • 2014.08.08. - 18:44

Találtak egy második világháborús aknavetőgránátot a XIV. kerületi Nagy Lajos király útján, a 3-as, 62-es villamospálya átépítése közben péntek délután, a környéket egy időre lezárták - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-vel.

lead gránát zuglóban
Reklám