A mentő alakulatok életben találtak egy 88 éves asszonyt, akit maga alá temetett összeomló háza. Először egy vékony csövön át glükoz-oldatot juttatak le hozzá, majd rétegről rétegre bontották el a romhalmazt. A néni 50 órát töltött a külvilágtól elzárva.
Forrás: euronews



