Két drogárust, anyát és fiát vette őrizetbe a rendőrség Tiszadobon - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerdán.
Fedor Rita százados elmondta, hogy a kábítószerárusítás úgy derült ki, hogy a rendőrségre bejelentést tett egy férfi, mert két kiskorú neveltje ismeretlen eredetű növényi származéktól rosszul lett és kórházba került.




