Öt embert, köztük két csecsemőt vittek füstmérgezés gyanújával kórházba, miután pénteken délután kigyulladt egy tízemeletes panelház szemétledobója Óbudán - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t. A tüzet sikerült eloltani.

Forrás: MTI



