Újra teljes vonalon, a Déli pályaudvar és az Örs vezér tere között jár a 2-es metró. A szakemberek még vizsgálják, hogy mi okozhatta a teljes leállást okozó műszaki hibát - tájékoztatta a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) csütörtök este az MTI-t.

Forrás: MTI



