Újra teljes vonalon jár a 2-es metró

A műszaki hibát fél óra alatt elhárították

Krónika
  • 2014.07.24. - 22:24

Újra teljes vonalon, a Déli pályaudvar és az Örs vezér tere között jár a 2-es metró. A szakemberek még vizsgálják, hogy mi okozhatta a teljes leállást okozó műszaki hibát - tájékoztatta a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) csütörtök este az MTI-t.

metró
A műszaki hiba okát a BKK és a BKV szakemberei továbbra is vizsgálják - olvasható a közleményben.


Forrás: MTI

Reklám