Vádat emeltek két román állampolgár ellen, akik jelentős mennyiségű veszélyes hulladékot próbáltak meg illegálisan lerakni tavaly májusban Magyarországon - olvasható a Győr-Moson-Sopron megyei főügyész szerdai közleményében.

Vádat emeltek két román állampolgár ellen veszélyes hulladék magyarországi lerakása miatt
Vádat emeltek két román állampolgár ellen, akik jelentős mennyiségű veszélyes hulladékot próbáltak meg illegálisan lerakni tavaly májusban Magyarországon - olvasható a Győr-Moson-Sopron megyei főügyész szerdai közleményében.

A program keretében magyar szimulátor-instruktorokat képeztek ki
A légicsapás célpontjai között voltak az iráni rakéta- és drónraktárak
