Magyarországon szabadultak meg a veszélyes hulladéktól

Vádat emeltek két román állampolgár ellen veszélyes hulladék magyarországi lerakása miatt

Krónika
  • 2014.07.23. - 20:23

Vádat emeltek két román állampolgár ellen, akik jelentős mennyiségű veszélyes hulladékot próbáltak meg illegálisan lerakni tavaly májusban Magyarországon - olvasható a Győr-Moson-Sopron megyei főügyész szerdai közleményében.

hordó
Reklám