Calici vírus okozta a megbetegedéseket a balatonszárszói táborban

A táborozók belázasodtak és hánytak

Krónika
  • 2014.07.17. - 12:56

A Somogy Megyei Kormányhivatal tájékoztatása szerint negyvenkét gyereket vittek kórházba rosszullét miatt egy balatonszárszói tábor lakói közül szerda este és éjszaka. A tömeges gyomor-bélrendszeri megbetegedés calici vírus miatt történt.

gyerektábor
Reklám