A Somogy Megyei Kormányhivatal tájékoztatása szerint negyvenkét gyereket vittek kórházba rosszullét miatt egy balatonszárszói tábor lakói közül szerda este és éjszaka. A tömeges gyomor-bélrendszeri megbetegedés calici vírus miatt történt.

A táborozók belázasodtak és hánytak
A Somogy Megyei Kormányhivatal tájékoztatása szerint negyvenkét gyereket vittek kórházba rosszullét miatt egy balatonszárszói tábor lakói közül szerda este és éjszaka. A tömeges gyomor-bélrendszeri megbetegedés calici vírus miatt történt.

