Újra a teljes vonalon jár a 3-as metró

Olajsár miatt történt a füstölés

Krónika
  • 2014.07.15. - 17:59

Újra a teljes vonalon jár a 3-asmetró - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) kedd este a Facebook-oldalán. Napközbe leálították a metrót füstölés miatt. 

 A metró forgalmát korábban füst miatt kellett korlátozni a Deák Ferenc tér és az Árpád híd között.

 A katasztrófavédelem MTI-hez korábban eljuttatott közlése szerint a Kőbánya-Kispest felé vezető alagútban a Nyugati tér és a Lehel tér között körülbelül két tenyérnyi helyen égő olajat, olajsarat találtak. Ezt porral oltó készülékkel eloltották, de folytatják az alagút átvizsgálását, hogy nincs-e esetleg máshol is égő, füstölő anyag.

A Budapesti Közlekedési Központ és a BKV MTI-hez eljuttatott közlése szerint személyi sérülés nem történt, az alagútban utasokat szállító szerelvény nem maradt.

 

 

Reklám