Drogbirtoklás miatt sok fiatal került a spliti rendőrkapitányságra

Korábban mindössze fél óra alatt lehetett kábítószerhez jutni déli szomszédunknál

Krónika
  • 2014.07.12. - 16:50

A horvátországi Splitben az elektronikus zenei fesztivál első napján drogbirtoklásért negyvenkilenc embert őrizetbe vett a rendőrség. A város korábban nemzetközi tranzitközpontként működött. Most Zadar küzd hasonló problémákkal.

Drogozás por
Reklám