Korrupció miatt nyolc rendőrt vettek őrizetbe

Elrendelték az előzetes letartóztatásukat

Krónika
  • 2014.07.10. - 14:02

Őrizetbe vette a Központi Nyomozó Főügyészség szegedi regionális osztálya a makói autópálya alosztály nyolc rendőrét, akik a gyanú szerint 5-10 euróért, azaz 1550-3100 forintért saját maguk fújták meg az alkoholszondát az általuk megállított külföldi autósok helyett.

1 / 5
Korrupt rendőrök
Reklám