A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal főigazgatójának tájékoztatója szerint befejezte a fertőző tiszafüredi állományhoz tartozó szarvasmarhák és a környékbeli, veszélyeztetett állatok megelőző vakcinázását az állat egészségügyi hatóság.

A fertőzés nem terjedt át a környék állataira
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal főigazgatójának tájékoztatója szerint befejezte a fertőző tiszafüredi állományhoz tartozó szarvasmarhák és a környékbeli, veszélyeztetett állatok megelőző vakcinázását az állat egészségügyi hatóság.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul