Az Új Magyar Gárda "bajtársiassági napi" rendezvényét tartott
Résztvevők érkeznek az Új Magyar Gárda "bajtársiassági napi" rendezvényén Budapesten, a Széchenyi térre.
Az Új Magyar Gárda "bajtársiassági napi" rendezvényét tartott
Az Új Magyar Gárda "bajtársiassági napi" rendezvényét tartott
Résztvevők érkeznek az Új Magyar Gárda "bajtársiassági napi" rendezvényén Budapesten, a Széchenyi térre.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
