Újratemetik Márton Áront

A gyulafehérvári érseki székesegyházban megáldották a püspök kőszarkofágját

Határon túl
  • 2016.09.29. - 15:36

A gyulafehérvári érseki székesegyház déli mellékkápolnájában csütörtökön megáldották és bemutatták a nyilvánosságnak Márton Áron kőszarkofágját a 36 évvel ezelőtt meghalt erdélyi püspök  újratemetési szertartása keretében. 

mártár
A nemzetpolititikai államtitkárság 2016-ot, a püspök születése 120. évfordulójának az évét Márton Áron-emlékévvé nyilvánította.
Reklám