Sértette a magyar és a székely zászló a Maros megyei vezetőket

A zászlók miatt távoztak a nyárádszeredai ünnepségről

Határon túl
  • 2015.07.31. - 20:44

A magyar és a székely zászló láttán távozott a nyárádszeredai városnapokra érkezett Maros megyei prefektus és megyei tanácselnök a rendezvénysorozat megnyitójáról - közölte pénteken a Székelyhon.ro portál.

székely
Reklám