Potápi: Élő kapcsolat kell a diaszpórában élőkkel

Az államtitkár Magyarországra látogató gyerekeket köszöntött

Határon túl
  • 2018.12.18. - 14:52

Minél élőbb kapcsolat kialakítását szorgalmazza Magyarország és a diaszpóra magyarsága között a Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős államtitkára, aki a Rákóczi Szövetség diaszpóraprogramja keretében Magyarországra látogató gyerekeket köszöntött kedden Budapesten.

Reklám