Megbékélési és Együttműködési Díjjal tüntették ki Erdő Pétert

A bíboros szerint a Kárpát-medence népeinek égető szüksége van egymás történelmi tapasztalataira +GALÉRIA

Határon túl
  • 2016.12.03. - 12:46

A Charta XXI Mozgalom Megbékélési és Együttműködési Díjával tüntették ki Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érseket. Az elismerést Surján László, a mozgalom alapító elnöke adta át szombaton Budapesten, az Együtt az úton címmel rendezett szlovák-magyar konferencián. 

1 / 6

A Charta XXI Megbékélési Mozgalom 2010-ben indult útjára Surján László, a szervezet elnökének kezdeményezésére, jelenleg mintegy 6000 követője van.

Reklám